Wieści z powiatu nowosolskiego | |niedziela, Grudzień 17, 2017
Jesteś tutaj: Home » Bez kategorii » Turnieje badmintona w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży

Turnieje badmintona w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 

We wtorek oraz środę (14-15.11) w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Gimnazjalnej rozegrano turnieje badmintona dziewcząt i chłopców w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. W jednej jak i drugiej kategorii zwyciężyli uczniowie SP 8 w Nowej Soli uzyskując awans do finałów LOM.

Szczegółowe wyniki:

I. Drużynowy badminton chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik 2002-2004), Nowa Sól 14.11.2017 r.

  • SP 8 Nowa Sól – SP 1 Nowa Sól 3:0

Mateusz Siercha – Maksymilian Łagocki 2:0(11:0,11:1) 1:0

Kamil Kosiński – Tomasz Dżugała 2:0 (11:4,11:2) 2:0

Siecha/Kosiński – Łagocki/Dżugała 2:0 (11:0,11:3) 3:0

  • SP 2 Nowa Sól – SP 8 Nowa Sól 0:3

Nikodem Bielecki – Gracjan Kosiński 0:2 (1:11,2:11) 0:1

Krzysztof Sosnowski – Kamil Kosiński 0:2 (4:11,2:11) 0:2

Bielecki/Sosnowski – Siecha/Kosiński 0:2 (2:11,2:11) 0:3

  • SP 1 Nowa Sól – SP 2 Nowa Sól 0:3

Łagocki – Bielecki 2:1 (11:8,10:12,11:9) 1:0

Dżugała – Jakub Kurzawa 2:0 (11:7,11:6) 2:0

Dżugała/Łagocki – Bielecki/Kurzawa 2:1 (11:9,10:12,11:6) 3:0

Tabela końcowa

1. SP 8 Nowa Sól 2 2 6:0 - awans do finałów LOM
2. SP 1 Nowa Sól 2 1 3:3
3. SP 2 Nowa Sól 2 0 0:6

I. Drużynowy badminton dziewcząt – Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik 2002-2004), Nowa Sól 15.11.2017 r.

  • SP 8 Nowa Sól – SP 1 Nowa Sól 3:0

Katarzyna Stryjakowska – Marcelina Jania 2:0(11:3,11:2) 1:0

Iza Szulc – Kamila Hominiec 2:0 (11:3,11:2) 2:0

Stryjakowska/Szulc – Jania/Hominiec 2:0 (11:3,11:4) 3:0

  • SP 2 Nowa Sól – SP 8 Nowa Sól 2:3

Aleksandra Zuterek – Szulc 2:1 (11:3,11:13,14:12) 1:0

Kaja Karpińska – Stryjakowska 0:2 (2:11,4:11) 1:1

Zuterek/Karpińska – Szulc/Stryjakowska 0:2 (1:11,4:11) 1:2

Zuterek – Stryjakowska 0:2 (4:11,4:11) 1:3

Karpińska – Szulc 2:0 (13:11,11:5) 2:3

  • SP 1 Nowa Sól – SP 2 Nowa Sól 0:3

Jania – Natalia Szczerbak 1:2 (8:11,11:9,8:11) 0:1

Hominiec– Zuterek 0:2 (2:11,3:11) 0:2

Jania/Hominiec – Szczerbak/Karpińska 0:2 (8:11,7:11) 0:3

Tabela końcowa

1. SP 8 Nowa Sól 2 2 6:2 - awans do finałów LOM

2.  SP 2 Nowa Sól 2 1 5:3

3.  SP 1 Nowa Sól 2 0 0:6

źródło: mosir-nowasol.pl

 SONY DSC

 

SONY DSC

Dodaj komentarz


− cztery = 2