Wieści z powiatu nowosolskiego | |sobota, Sierpień 18, 2018
Jesteś tutaj: Home » Powiat nowosolski » Bytom Odrzański » Znaleziono ciało Bytomianki

Znaleziono ciało Bytomianki 

Staw w Miłakowie

Dziś rano odnaleziono Jolantę M., bytomiankę która zaginęła 10.09.2016r. Kobiety poszukiwała zarówno policja jak i rodzina. Niestety nie została odnaleziona cała i zdrowa na co wszyscy liczyli. 

10. września bieżącego roku zaginęła 50 letnia kobieta. Ostatni raz widziano ją we wsi Pastuszyn około godziny 22. Od tamtej chwili ślad po kobiecie zaginął. Dziś rano dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od mieszkańca wsi Miłaków, że na powierzchni lokalnego stawu unosi się ciało kobiety. Jak mówi rzecznik nowosolskiej policji, p.o. sierż. Justyna Sęczkowska: Mężczyzna wybrał się nad staw aby naciąć sobie trzciny, na tafli wody zobaczył ciało.  Zadzwonił na policję. Na miejsce została wezwana także straż pożarna. Ze stawu wyłowiono kobietę i rower.  Zwłoki zostały zidentyfikowane na podstawie roweru i tatuaży na ciele kobiety. Sekcja zwłok wykaże przyczynę zgonu.

Na miejscu zdarzenia była także córka Jolanty M., która potwierdza, że znalezione ciało to jej Mama. Sprawą zajmuje się nowosolska prokuratura, która zbada przyczyny śmierci. Do sprawy wrócimy.

Dodaj komentarz


sześć − = 1