Wieści z powiatu nowosolskiego | |środa, Grudzień 12, 2018
Jesteś tutaj: Home » Ludzie i kultura » Nie przegap » Nowoczesna buduje struktury w Nowej Soli

Nowoczesna buduje struktury w Nowej Soli 

Po sukcesie w wyborach parlamentarnych partia Nowoczesna rozpoczyna budowanie struktur w poszczególnych regionach. Nie inaczej jest i w naszym powiecie. Koordynatorem na teren powiatu została nowosolanka, Wanda Świdzińska. Tak zachęca do zaangażowania się w ruch, którego liderem jest Ryszard Petru.

“Województwo lubuskie w Sejmie reprezentuje Pan Paweł Pudłowski. Teraz czas na nas. Proponujemy wszystkim chętnym współpracę w tworzeniu struktur Nowoczesnej. Zaangażuj się jako sympatyk lub członek .Nowoczesnej. Zgłoś się a chętnie powiemy co i jak. Masz pomysł na udział w tworzeniu akcji tematycznych, paneli dyskusyjnych i wniosków do realizacji zatelefonuj, napisz. Czekamy na wszystkie zgłoszenia z powiatu nowosolskiego: Nowej Soli, Kożuchowa, Siedliska, Otynia, Kolska, Bytomia Odrzańskiego i Nowego Miasteczka. Kontakty tel. 666 397 974 lub 511 544 764 oraz e-mail: wandaas@wp.pl”

W najbliższy poniedziałek, 14 grudnia o godzinie 17.00 w Klubie Kaflowy na ul. św. Barbary w nowej Soli planowane jest spotkanie robocze nieformalnego jeszcze koła Nowoczesnej. Organizatorzy zapraszają wszystkich sympatyków.

Dodaj komentarz


7 − sześć =