Wieści z powiatu nowosolskiego | |środa, Grudzień 12, 2018
Jesteś tutaj: Home » Powiat nowosolski » Bytom Odrzański » [PILNE] Woda w gminie Bytom Odrzański niezdatna do spożycia

[PILNE] Woda w gminie Bytom Odrzański niezdatna do spożycia 

fot: Konstanty Paluchowski/ sxc.hu

Zgodnie z komunikatem Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Nowej Soli woda w części odcinku wodociągu publicznego w Bytomiu Odrzańskim niezdatna do spożycia. 

 

Dziś(19.11) nowosolski SANEPID wydał komunikat informujący, że woda w Drogomilu, Bodzowie, Bonowie, Wierzbnicy, Popowie i Sobolicach jest niezdatna do spożycia. Można jej używać jedynie do spłukiwania urządzeń sanitarnych. W pozostałej części gminy: Bytom Odrzański, Bycz, Tarnów Bycki, Małaszowice i Królikowice wodę można spożywać wyłącznie po przegotowaniu. Komunikat został wystosowany po przebadaniu próbek wody pobranych 17.11.2015r.

 

 

2 Odpowiedzi do [PILNE] Woda w gminie Bytom Odrzański niezdatna do spożycia

  1. erka

    NIE ROZUMIEM ,PRZECIEŻ SĄ RÓŻNE SPOSOBY POWIADOMIEŃ NICZEGO NIE SPODZIEWAJĄCYCH SIĘ ZAGROŻENIA LUDZI A TU OGRANICZYLIŚCIE SIĘ DO ZAKOPANEJ NA DNIE INERNETU INFORMACJI .ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     
  2. połykacz coli

    Pani Agnieszko takie bardzo ważne komunikaty powinien podawać bez żadnych ociągań SANEPID,to może całe środowisko Bytomia wyginąć,a odpowiedzialni urzędnicy o tej wodzie nic nie wiedzą,a to prawda że wodę do picia trzeba konieczne przegotować ??????

     

Dodaj komentarz


5 − = cztery